Logo

Serwis pomp ciepła Wrocław

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp ciepła Wrocław

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp ciepła we Wrocławiu. Wszelkie prace naprawcze i konserwacyjne przeprowadza nasz wysoko wykwalifikowany zespół. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym usuwanie różnego rodzaju usterek w systemach grzewczych. Warto podkreślić, że pompy ciepła powinno się poddawać regularnym przeglądom technicznym – zwykle zaleca się kontrolę raz do roku. Dzięki temu można uniknąć nieprzewidzianych awarii w przyszłości i utrzymać urządzenie w pełnej sprawności. Nasz serwis pomp ciepła stawia na wysoką jakość i szybkie wykonanie każdej usługi. Zdajemy sobie sprawę, że awaria systemu, zwłaszcza w sezonie grzewczym, oprócz obniżenia komfortu termicznego mieszkańców może prowadzić do strat finansowych – szczególnie w przypadku zakładów produkcyjnych. Z tego powodu dbamy o to, by każde zlecenie realizować jak najszybciej tylko jest to możliwe. Nasza oferta jest bardzo szeroka – zajmujemy się nie tylko naprawami, ale również sprzedażą pomp ciepła i innych energooszczędnych systemów.

Na czym polega serwisowanie pomp ciepła?

W naszym profesjonalnym serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym pomp ciepła udzielamy kompleksowego wsparcia technicznego. Po zdiagnozowaniu przyczyny awarii niezwłocznie przystępujemy do naprawy. Warto skorzystać z naszych usług, nie tylko jeśli pompa całkowicie przestała działać, ale także jeżeli spadła jej wydajność lub występują jakiekolwiek inne niepokojące oznaki. Dzięki szybkiej reakcji można zapobiec poważnej awarii, której usunięcie mogłoby zająć więcej czasu i wygenerować wysokie koszty finansowe. Wykonywane przez naszą firmę przeglądy techniczne pomp ciepła obejmują m.in.:
  • kontrolę parametrów pracy urządzenia,
  • sprawdzenie działania poszczególnych podzespołów,
  • ocenę stanu podłączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie zawartości środka ochrony przed zamrażaniem,
  • kontrolę szczelności urządzenia,
  • sprawdzenie stanu filtrów.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu pomp ciepła we Wrocławiu. Gwarantujemy profesjonalne przeprowadzenie każdej naprawy – dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, a nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu prac serwisowych.