Pompy ciepła Panasonic Wrocław

Sprzedajemy pompy ciepła Panasonic we Wrocławiu. Energooszczędność, niskie koszty eksploatacji, prostota obsługi, wysoka wydajność i trwałość – to cechy wszystkich oferowanych przez nas urządzeń. Pompy ciepła Panasonic pod wieloma względami przewyższają tradycyjne systemy grzewcze. Wykorzystują energię odnawialną, dlatego ich utrzymanie jest zarówno mniej kosztowne, jak i korzystniejsze dla środowiska. Podczas działania nie emitują bowiem spalin ani innych szkodliwych substancji.

Zadbaliśmy o to, by nasz asortyment pomp ciepła Panasonic był zróżnicowany pod względem parametrów technicznych. Dzięki temu każdy klient znajdzie u nas urządzenie odpowiednie do swoich potrzeb. Posiadamy pompy ciepła Panasonic powietrze-woda, które sprawdzą się doskonale w nowych oraz modernizowanych obiektach. Służą do ogrzewania i ochładzania pomieszczeń budynku, a także wytwarzania ciepłej wody użytkowej. W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku modelami odznaczają się wyjątkową wydajnością. Co niezwykle istotne, są przystosowane do pracy w warunkach bardzo niskich temperatur – gwarantują utrzymanie stałej mocy grzewczej.

Pompy ciepła Panasonic z montażem we Wrocławiu

Oferujemy pompy ciepła Panasonic z montażem we Wrocławiu. Doradzamy klientom podczas wyboru urządzenia, dbając o to, by było przystosowane do warunków klimatycznych, konstrukcji budynku oraz indywidualnego zapotrzebowania mieszkańców na energię cieplną. Instalacja powietrznej pompy Panasonic wymaga nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale również odpowiednich umiejętności, dlatego warto to zadanie powierzyć fachowcom z wieloletnim doświadczeniem.

Pompa ciepła Panasonic typu split składa się z jednostki wewnętrznej – umieszczanej w środku budynku, oraz zewnętrznej – montowanej poza obiektem, zwykle blisko ściany. Warto podkreślić, że wentylator i sprężarka, a więc elementy generujące najwięcej hałasu, instalowane są na zewnątrz, aby dźwięk nie przeszkadzał mieszkańcom.

Z kolei wszystkie części pompy ciepła typu monoblok znajdują są w jednej obudowie. Tego rodzaju urządzenie w całości montuje się poza budynkiem. To dobre rozwiązanie, jeżeli wygospodarowanie przestrzeni wewnątrz obiektu z jakiegoś powodu jest problematyczne.

Nasza oferta pomp ciepła z montażem skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy bezpłatną wycenę oraz doradztwo przy wyborze miejsca na urządzenie grzewcze. Warto podkreślić, że specjalizujemy się również w sprzedaży i montażu innych układów energooszczędnych, w tym systemów rekuperacji oraz klimatyzacji.

Na co zwrócić uwagę, wybierając pompę ciepła Panasonic?

Jedną z najważniejszych kwestii, którą trzeba uwzględnić podczas zakupu pompy ciepła Panasonic, jest zapotrzebowanie obiektu na moc. Określenie wymogów energetycznych budynku umożliwia wybór urządzenia, które dostarczy ilość energii wystarczającą do pokrycia strat ciepła ponoszonych w związku z przenikaniem czy wentylacją. Oprócz tego należy przyjrzeć się właśnie zastosowanym systemom – wentylacji, ogrzewania, a także wdrożonym rozwiązaniom hydraulicznym. Jeżeli pompa ma dostarczać również ciepłą wodę użytkową, trzeba wziąć pod uwagę liczbę punktów poboru wody oraz ile osób będzie z nich korzystać.

Klima
 • Automatyczność

  Odpowiednio dobrana do powierzchni i kubatury obiektu pompa ciepła jest całkowicie bezobsługowa. Nie ma potrzeby ładowania opału, czyszczenia pieca i jego rozpalania. Wystarczy regularnie opłacać rachunki za energię elektryczną.

 • Ekologia

  Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym – w miejscu jej eksploatacji nie powstają żadne spaliny, zatem nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego.

 • Wszechstronność

  Pompę ciepła można umiejscowić w np. pralni. Przy kotle grzewczym nie mamy już takiej możliwości.

Klima
 • Bezpieczeństwo

  Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu. Przy ich użyciu nie ma ryzyka wybuchu – tak jak w przypadku instalacji gazowej czy zaczadzenia – jak w przypadku instalacji olejowej czy paliwowej.

 • Kompatybilność

  W przypadku pompy ciepła nie ma potrzeby budowania zbiornika na paliwo (olej lub gaz) oraz sprawdzania jego stanu.

 • Prostota

  Pompa ciepła daje się łatwo zamontować prawie w każdym obiekcie. Np. w blokach mieszkalnych jej montaż jest łatwiejszy niż instalacja kotła centralnego ogrzewania

Pompa

Czy pompa ciepła Panasonic to dobre rozwiązanie?

Budowa domu to bardzo złożony proces. Wszystkie jego etapy trzeba dobrze przemyśleć, rozplanować oraz wycenić. Jednym z etapów, nad którym każdy, kto buduje dom, poświęca sporo uwagi, jest kwestia ogrzewania.

To, jakie ogrzewanie wybierzemy, wpłynie na:

 • zużycie energii,
 • nasz komfort,
 • prostotę użytkowania,
 • oszczędność,
 • ekologię.

Jednym z najlepszych rozwiązań na ten moment są właśnie pompy ciepła Panasonic. To doskonałe ekologiczne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Jaką pompę wybrać?

W podjęciu decyzji chętnie pomogą nasi specjaliści! Zapraszamy do kontaktu.

DOBIERZ POMPĘ DLA SWOICH POTRZEB

  Wybierz rodzaj budynku

  Lata budowy budynku (przedział, lata, przed I/II Wś itd.)

  Powierzchnia ogrzewana

  mkw

  Ilość pięter

  Rodzaj dachu

  Czy dom jest podpiwniczony?

  Które poziomy są ogrzewane? (dodatkowo garaż, poddasze)

  Wysokość pięter

  m

  Czy dom ma balkony? Jeżeli tak, to ile?

  Czy dom ma garaż w bryle budynku?

  Rodzaj konstrukcji budynku

  Całkowita grubość ścian zewnętrznych
  cm

  Podstawowy materiał ścian zewnętrznych

  Dodatkowy materiał ścian zewnętrznych

  Czy ściana ma izolację w środku? Jeżeli tak, to jaki materiał i jego grubość?

  Czy dom jest docieplony? Jeżeli tak, to jaki materiał i jego grubość?

  Rodzaj okien

  Liczba okien w części ogrzewanej
  szt

  Liczba drzwi balkonowych
  szt

  Liczba dużych przeszkleń
  szt

  Rodzaj drzwi

  Liczba drzwi zewnętrznych w części ogrzewanej
  szt

  Czy jest jakakolwiek izolacja stropu? Jeżeli tak, to jaka i ile cm?

  cm

  Czy jest jakaś izolacja dachu? Jeżeli tak, to jaka i ile cm?

  cm

  Czy jest jakakolwiek izolacja podłogi parteru? Jeżeli tak, to jaka i ile cm?

  cm

  Temperatura w mieszkaniu zimą
  °C

  Rodzaj wentylacji

  Czy ciepła woda kranowa (CWU) jest grzana zimą z tego samego źródła co budynek?

  lle osób używa ciepłej wody?

  Jak intensywne jest używana ciepła woda? ( tylko prysznic, gównie prysznic, czasem wanna, najczęściej wanna)

  Zużycie paliwa / energii na ogrzewanie Jeśli możesz, podaj ile i czego zużywasz obecnie do ogrzania domu.

  Jakie jest ogrzewanie?

  Jeżeli jest to renowacja, proszę o załączenie zdjęcia obecnej kotłowni

  Imie i nazwisko:

  Mail

  Telefon

  Lokalizacja budynku

  Twoje ogólne wymagania i oczekiwania oraz ewentualny termin montażu