Sprzedaż pomp ciepła Trzebnica

Prowadzimy sprzedaż pomp ciepła w Trzebnicy. Przygotowaliśmy szeroki asortyment nowoczesnych urządzeń grzewczych, które można zainstalować zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Rosnąca popularność pomp ciepła wynika z ich licznych zalet, wśród których można wymienić m.in.:

• energooszczędność,
• ekologiczność,
• niskie koszty eksploatacyjne,
• łatwość i bezpieczeństwo obsługi.

Nie tylko zajmujemy się profesjonalną sprzedażą pomp ciepła, ale zapewniamy specjalistyczne doradztwo podczas ich wyboru. Aby uzyskać optymalny komfort termiczny w budynku, trzeba dobrać odpowiednie parametry urządzenia – wydajność grzewczą, maksymalną temperaturę zasilania czy współczynnik COP. W tym celu należy wziąć pod uwagę konstrukcję i powierzchnię budynku, poziom jego termoizolacyjności, a także zapotrzebowanie na energię cieplną mieszkańców.

Zalety pomp ciepła Panasonic

W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła Panasonic. Stawiamy na renomowane marki, ponieważ stanowią one gwarancję najwyższej wydajności oraz długiej żywotności urządzeń. Pompy ciepła Panasonic przeznaczone są do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń budynku oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Ich szczególną zaletą jest to, że są przystosowane do pracy w warunkach skrajnych temperatur – zachowują wysoką wydajność i nie ulegają awarii. Jako godne polecenia możemy wskazać zwłaszcza oferowane przez nas pompy z serii Aquarea wyposażone w tryb pracy cichej i zaawansowany system sterowania.

W naszym asortymencie znajdują się:

pompy ciepła Panasonic typu split – podzielone na jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną; można zamontować je niemal w każdym obiekcie; wyjątkowo odporne na działanie niskich temperatur,
pompy ciepła Panasonic typu monoblok – elementy urządzenia w jednej obudowie; instalowane w całości na zewnątrz; łatwiejszy montaż niż w przypadku pompy split, jednak wymagają zabezpieczenia przed zamarznięciem wody.

Czy pompa ciepła jest opłacalna?

Cena pompy ciepła Panasonic może przewyższać koszt zakupu tradycyjnego systemu ogrzewania. Należy jednak podkreślić, że w dłuższej perspektywie generuje spore oszczędności, a inwestycja szybko się zwraca i wiąże z wieloma innymi korzyściami.

Przede wszystkim powietrzne pompy ciepła Panasonic wykorzystują energię odnawialną, a nie paliwa kopalne, co już minimalizuje koszty ich utrzymania. Oprócz tego cechują się wyjątkową trwałością i niską awaryjnością. W tym miejscu warto dodać, że prowadzimy serwis pomp ciepła – w razie ewentualnych problemów klienci mogą liczyć na naszą fachową pomoc.

Pompy ciepła Panasonic umożliwiają znaczącą redukcję kosztów ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Dodatkowe oszczędności można zyskać, łącząc je z instalacją fotowoltaiczną. Do największych zalet tego typu systemów grzewczych zalicza się także ich ekologiczność i bezpieczeństwo. Nie produkują dymu ani popiołu, nie emitują żadnych szkodliwych związków – nie występuje również żadne ryzyko wybuchu czy zaczadzenia jak w przypadku instalacji gazowych lub paliwowych.