Sprzedaż pomp ciepła Oleśnica

Prowadzimy sprzedaż pomp ciepła w Oleśnicy. W naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości urządzenia grzewcze przystosowane do pracy w różnych warunkach lokalizacyjnych. Wyróżniają się doskonałą wydajnością oraz prostotą i bezpieczeństwem obsługi. Pompy ciepła to obecnie jeden z najbardziej energooszczędnych systemów na rynku. Ich zastosowanie umożliwia znaczącą redukcję kosztów ponoszonych za energię cieplną.


Działanie pomp ciepła
opiera się na wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii – pobierają ją z powietrza, gruntu lub wody. Do funkcjonowania nie potrzebują więc opału czy gazu, jedynie niedużych ilości prądu elektrycznego. W związku z tym gwarantują niezależność wobec cen paliw kopalnych, a ponadto są w pełni przyjazne dla środowiska – nie emitują szkodliwych związków chemicznych.

Sprzedażą pomp ciepła zajmujemy się od wielu lat. Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom urządzeń idealnie dostosowanych do ich potrzeb. Wymaga to określenia rzeczywistego zapotrzebowania na ciepło w danej nieruchomości. Oferujemy bezpłatną wycenę i doradztwo w tym zakresie. Aby dopasować parametry pompy ciepła, trzeba wziąć pod uwagę m.in. metraż i konstrukcję budynku, średnie temperatury lokalne i stopień termoizolacyjności nieruchomości. Pompy ciepła to energooszczędna technologia, którą warto połączyć z innymi systemami, by jak najbardziej obniżyć koszty utrzymania budynku – w ramach naszej oferty instalujemy także nowoczesne układy klimatyzacji.

Montaż pomp ciepła w Oleśnicy

Oprócz samej sprzedaży zajmujemy się także montażem pomp ciepła w Oleśnicy. W zależności od typu urządzenia mogą być instalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Odpowiednia lokalizacja jest kluczowa dla sprawnego działania całego systemu. Wybierając ją, należy również pamiętać o zapewnieniu użytkownikom swobodnego dostępu do pompy ciepła.

Przeprowadzona przez nas profesjonalna instalacja pompy ciepła to gwarancja prawidłowej i wydajnej pracy urządzenia przez wiele lat. Dbamy o to, by znajdowało się w odpowiedniej odległości od budynku, było właściwie podłączone do rur grzewczych czy rurociągów chłodniczych. Pod uwagę zawsze bierzemy potrzeby i oczekiwania konkretnego klienta. Wykonujemy niezbędne testy szczelności i dokładnie sprawdzamy, czy proces montażu pompy ciepła został wykonany w sposób prawidłowy.

Dlaczego warto postawić na pompę ciepła?

Zamontowanie pompy ciepła umożliwia przede wszystkim minimalizację kosztów ogrzewania budynku. Warto dodać, że na jej instalację można otrzymać dofinansowanie w ramach takich programów jak np. „Moje ciepło”. Kolejną zaletą tego typu urządzeń, wykorzystujących energię odnawialną, jest brak konieczności kupowania opału oraz wygospodarowywania miejsca na jego przechowywanie.

Co więcej, pompy ciepła są niezwykle łatwe w obsłudze. Wyposażone w zautomatyzowany i intuicyjny system sterowania, nie wymagają również przeprowadzania dodatkowych czynności jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych pieców, które należy regularnie czyścić. Ponadto to niezwykle bezpieczne urządzenia – nie istnieje ryzyko wybuchu czy zaczadzenia.

Pompy ciepła mogą być instalowane w różnego typu obiektach – zarówno budynkach mieszkalnych, domach jednorodzinnych, zakładach pracy czy instytucjach publicznych. Sprawdzają się doskonale, jeżeli lokalizacja budynku uniemożliwia lub utrudnia przyłączenie go do sieci gazo