Logo

Pompy ciepła Oława

Sprzedaż pomp ciepła Oława

Zajmujemy się sprzedażą pomp ciepła w Oławie. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne urządzenia, które sprawdzają się doskonale w różnego typu obiektach. Znajdujące się w naszym asortymencie systemy grzewcze cechują się wysoką wydajnością, łatwością i bezpieczeństwem obsługi oraz trwałością – ich zakup to inwestycja na wiele lat, której koszt szybko się zwraca.

Oprócz samej sprzedaży pomp ciepła zajmujemy się również ich instalacją. Należy podkreślić, że to właśnie od prawidłowego montażu zależy sprawność działania urządzenia, dlatego warto zdać się w tej kwestii na profesjonalistów. Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza przekładają się na wysoką jakość każdej naszej usługi. W ramach oferty prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp ciepła.

Doradztwo przy wyborze pompy ciepła

Zapewniamy bezpłatne doradztwo przy zakupie pompy ciepła. Pomagamy klientom dobrać urządzenie o parametrach dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Pompa ciepła musi być dostosowana do kubatury obiektu, stopnia jego termoizolacyjności, a także lokalnych warunków klimatycznych. Pod uwagę trzeba wziąć rodzaj konstrukcji budynku, liczbę i wysokość pięter oraz okien. Konieczne jest określenie zapotrzebowania na ciepło. Tylko wówczas można zdecydować o takich parametrach pompy ciepła, jak moc grzewcza, maksymalna temperatura zasilania czy współczynnik COP.

Jeżeli rozważasz zakup pompy ciepła, zapraszamy do kontaktu. Dokonamy darmowej wyceny i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zadbamy nie tylko o wybór odpowiedniego urządzenia, ale podpowiemy również, gdzie najlepiej je umiejscowić.

Zalety pomp ciepła

Pompy ciepła to ekologiczne urządzenia, które nie emitują żadnych spalin – są całkowicie przyjazne dla środowiska. W zależności od rodzaju energię cieplną pobierają z powietrza, gruntu lub wody. Dlatego też generują bardzo niskie koszty eksploatacyjne. W porównaniu z tradycyjnymi systemami umożliwiają znaczące obniżenie wysokości rachunków za ogrzewanie budynku czy podgrzewanie wody. Jako że do działania wymagają niewielkich ilości prądu elektrycznego, często są łączone z instalacjami fotowoltaicznymi, co skutkuje kolejnymi oszczędnościami. Ich montaż jest zalecany zwłaszcza w przypadku ogrzewania płaszczyznowego. Mogą być również stosowane jako system wspomagający działanie układów grzewczych zasilanych gazem płynnym czy olejem opałowym.

Pompy ciepła zapewniają wysoki poziom nie tylko komfortu termicznego, ale także bezpieczeństwa. Instalacje gazowe obarczone są ryzykiem wybuchu, a olejowe czy paliwowe – zaczadzenia. Tymczasem pompy ciepła nie wiążą się z żadnym tego typu zagrożeniem. Ponadto są znacznie prostsze w użytkowaniu, a nawet wręcz bezobsługowe – nie trzeba rozpalać ani czyścić pieca czy budować zbiornika na paliwo i potem kontrolować jego stanu.

Prowadząc sprzedaż pomp ciepła, dbamy przede wszystkim o to, by urządzenie było idealnie dopasowane do wymogów budynku i potrzeb jego mieszkańców. Dzięki temu możemy zagwarantować, że system będzie cechował się niezawodnością i bezawaryjnością.